Your Easy Way to Business

Co je EasyStock?

Výrobce / Dodavatel

Každý produkt začíná u výrobce nebo dodavatele, na které je EasyStock napojen. Pokud je napojen EasyStock, jste napojeni i VY.

Pro výrobce jsme můstek k velkým evropským prodejcům. Pomůžeme Vám vstoupit do více jak 20 atraktivních trhů Evropy. Strukturujeme Vaše data dle zákaznických preferencí.

Výrobce/Dodavatel
EasyStock Sklad

EasyStock - virtuální sklad

EasyStock je Váš virtuální sklad, který má prakticky neomezený prostor. Šetříme Vám peníze nejen za prostorné sklady, ale i nakoupené zboží v nich.

Dodáváme denně přímo na zákaznickou objednávku.

Váš E-SHOP / prodejna

Růst s námi může libovolně velký e-shop stejně jako kamenná prodejna. Pomocí rozšíření nabídky za jedinečnou cenu umožníme skokový růst tržeb.

Individuální nabídka dle zaměření klienta je samozřejmostí.

Váš E-shop / prodejna
0
0
0
0

Benefity naší spolupráce...

Proč EasyStock?

Žádné sklady

Chcete vkládat minimální kapitál na skladovací prostory a v nich ležící zboží? Se službou EasyStock bez žádných problémů. Šetříme Vám náklady, které můžete přenést do marketingu a růstu Vašeho businessu.

Široký sortiment

Desítky evropských výrobců s více než 50 000 položkami od levného módního oblečení přes kvalitní sportovní outdoor po trendy doplňky...

XML feeds, API

Znáte jednodušší zbůsob, jak si naplnit Váš e-shop produkty? EasyStock to zná, ví a nabízí ...

Aktualizace dat

Každých 15 minut obnovujeme skladová i jiná data tak, abychom garantovali dostupnost a potřebný service level.

Kompletní data

Samozřejmě jsou i Vám k dispozici kompletní data k produktu jako skladové karty, fotky, kategorie, podobné a související produkty.

Know-how

Sdílíme 15leté leté zkušenosti s rozvojem e-commerce businessu.

Logistický servis

Denní expedice více jak 3000 produktů, různé trasy, objemy od balíčků až po paletový převoz.

Easy administrativa

Pouze jedna faktura, dodací list, zásilka, řešení reklamací, customer service pro celý sortiment z jednoho místa.

Žádné smluvní závazky

Hrajeme fér, dodržujeme na čem se domluvíme, jen oboustranně výhodná spolupráce má možnost dlouhodobého růstu.

Individální přístup

Každý je náš partner, malý i velký, vždy hledáme cestu.

Kontaktujte nás

Partneři a jejich reference

Psal se říjen 2020, kdy probíhal v naši zemičce uprostřed Evropy "zavřený" podzim/zima, doba na kterou většina z nás nerada vzpomíná, nebo raději již zapomněla. Nemohli jsme se navštěvovat, skupinově sportovat, obchody byly "zamčené" a jako jediným nákupním a prodejním kanálem spotřební produkce se stala e-komerce/ B2B platforma a to nejen v rámci ČR, ale i velké části Evropy. V tuto dobu jsme coby výrobce a výhradní distributor naší značky začali jednat s lidmi "odněkud ze severu" Tehdy to bohužel šlo pouze po telefonu, mailem, v nejlepším případě prostřednictvím Teamsů. Po pár dnech, několika vyměněných zprávách a věcných rozhovorech jsme pochopili, že lidé z EasyStocku vědí o čem mluví, umí naslouchat protistraně, jednají rychle, inovativně a fér. Náš první obchod proběhl 29. října a od té doby jsou naše obchodní vztahy na úrovní jako bychom spolupracovali 10 let a to nejen díky rychle rostoucím B2B obratům, ale i díky vstřícnému osobnímu přístupu, který ke svým dodavatelům společnost zastává.

Tomáš ChotěborLOAP

Od počátku naší spolupráce (rok 2020) musím ocenit profesionální a aktivní přístup. Napojení na silné e-shopy přináší výrazné benefity pro uplatnění na zahraničním trhu a podporují náš dlouhodobý růst. EasyStock můžeme doporučit jako kvalitní službu pro nové akvizice.

Jana Krůtováobchodní oddělení spol. KILPI

EasyStock je naším parťákem od roku 2020 a od té doby je naše spolupráce naprosto bezproblémová. Pomineme-li datový a logistický support v rámci napojení naší značky pro expanzi ke koncovým zákazníkům do více než 20 států, tak si hlavně vážíme férového jednání každého zaměstnance EasyStocku. Za nás je to zářný příklad toho, jak by měla B2B spolupráce fungovat. EasyStocku děkujeme, dobrá práce.

Josef Pelikánkey account manager - Vuch s.r.o

Pomocí EasyStocku jsme do naší nabídky zařadili jednoduše velké množství zajímavých produktů. Naše tržby se od té doby zvýšily dvojnásobně. Můžeme se věnovat marketingu, nemusíme tolik času řešit sklad a komunikaci s mnoha menšími dodavateli. Děkujeme.

Jiří JirsákCEO Woodmint

Jako začínající e-shop, jsme velmi rádi, že jsme si vybrali na spolupráci právě firmu Easy-Stock. Pomocí jejich služby, můžeme našim zákazníkům umožnit výběr ze široké nabídky produktů a přístup k opravdu zajímavým značkám. Nejvíce oceňujeme jednoduchost, kterou do businessu firma přináší. S jejich promyšlenou logistikou a procesy šetříme náš čas, který můžeme věnovat rozvoji.

Ondřej Švorcobchodní manažer GLANO

Další partneři